پنج شنبه, 01 تیر 1402 22:35

گسترش همکاری های آموزشی پژوهشی در دیدار رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دیدار رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران با معاون ارتباطات مرکز پژوهشی مبنا

رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران به همراه معاونین خود با حضور در مرکز پژوهشی مبنا با معاون ارتباطات این مرکز پژوهشی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهشی مبنا، حجت الاسلام والمسلمین علی غلامی رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران، به همراه خانم محمدی معاون آموزش و خانم دکتر خازنی معاون پژوهش موسسه معصومیه با جناب آقای دکتر صدقی، معاون ارتباطات مرکز پژوهشی مبنا دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار آقای دکتر صدقی ضمن معرفی اهداف و دستاوردهای مرکز پژوهشی مبنا و با اشاره به کلان پروژه های این مرکز، به معرفی طرح جامع نهاد خانواده و طرح عفاف و حجاب این مرکز پرداخت.

در بخش دیگر این دیدار حجت الاسلام والمسلمین غلامی ضمن تشریح برنامه ها و اولویت‌های مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه به گسترش همکاری های آموزشی پژوهشی با انعقاد تفاهمنامه و برگزاری جلسات هم افزایی مجزا در حوزه "عفاف و حجاب" و "خانواده" در اشاره کرد. ایشان در انتهای سخنان خود اظهار داشت: " جلسه بسیار مفیدی بود، همانطور که می شد حدث زد می توان آوردهای قابل انتظاری و خوبی از این جلسه گرفت، ان شالله با همت هر دو مجموعه و تلاش مشترک بتوانیم از ظرفیت هر دو مرکز در راستای اهداف نظام اسلامی استفاده نماییم.

سپس در ادامه هریک از معاونین و مدیران دو مرکز به ارائه مطالب و نقطه نظرات خود و فعالیت‌ها و برنامه ریزی های صورت گرفته در حوزه خانواده، عفاف و حجاب و آموزش پرداختند.

مرکز پژوهشی مبنا

 

View the embedded image gallery online at:
https://mabnarc.ir/index.php/item/6159-news290#sigProIdae5f103d33

بازدید 394 آخرین ویرایش در شنبه, 03 تیر 1402 17:38
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز پژوهشی مبنا است